4 Aralık 2012 Salı

21 Aralık'ta ne/neler olacak?

Yorum Bırakın
21 Aralık olayı da geçen yıl olan "7 Aralık İlluminati" olayına dönüş durumda. Bu söylenti ise yerini bulmamış veya yerini tesadüflere bırakmıştı.
Şimdi gelelim 21 Aralık'a;
Ben anlatılanların birer abartıdan doğdunu düşünüyorum fakat bilimsel olarak açıklaması olacak şekilde bir takım olaylar gerçekleşebilir.

7 Aralık'ta olacağının düşünüldüğü olayda "7december" adlı bir website açılmış ve içerisinde bir açıklama yer verilmişti. Şimdi ise "21december" adlı bir site açılmış ve bir açıklamaya yer verilmeden 21 Aralık'a kalan süreyi gösteren bir sayaç eklenmiş. Biraz çakma duruyor doğrusu, sorgulatmalarıma göre siteyi yapan da bir Türk.

Nasa ise 21 Aralık için bilimsel olayların gerçekleşeceğini fakat insanlar için sıradan bir gün olacağını söylüyor.

NASA’dan belirttiklerine göre, yakında Dünya Galaksinin SIFIR HATINDAN geçecektir.


1. Sonbahar ve kış 2012/2013 Tibet’te ve tüm Küzey yarımküresinde sıcak olacaktır.
21.12.2012′de Dünya tüm galaksi sistemiyle birlikte galaksinin SIFIR HATINDAN geçmeye başlayacaktır.
O ise hiç bir enerjinin yayılamadığı, elektromanyetik alanlarının olmadığı ve tüm cisimlerin durgunluğa uğradığı bir ortam oluşturacaktır.
2. Tüm Dünyada, bir kaç dakikada, Moskova saatiyle saat 10′da, 21.12.2012′de
*tam karanlık çökecek,
*tam sessizlik olacak
*ışık, elektrik, iletişim, ses-hepsi yok olacaktır.
3. Bu karanlığın içinden uzaydan göklerde bir karmakarışıklık gözlemlenecek, bir kaç gün sonra ışık patlamaları başlayacak bu da üç-dört gün sürecektir.
Korkmaya ve kendini yıpratmaya gerek yok. Buna kendini herkes hazırlamalı.
4. Sonra Güneş ışığı yine gözükecektir. Dünya görülür olacak ve eski haline dönecektir.
Hayvanlar Uzay Karanlığını önceden hissedeceklerdir ve deliklere çekileceklerdir. Şehirlerdeki insanlar hissedemeyecek o yüzden kurban gidenler ve aklı hasara uğrayanlar olacaktır. Dünyanın yüzde 10 o günlerde ölebilir.
5. Bu olaya hazır olunması gerekmektedir, 2012 yılın işlerini bitirmek, yeni işe başlamamak, borçları ödemek.
6. 20.12.2012′de çocuklar, para ve belgeler alınarak şehirlerden uzaklaşılmalı ve doğaya çıkılmalıdır.
iki aylık bir erzak hazırlanmalı, zira elektrikler uzun süre devreye giremeyeceklerdir.
Eve su bolca alınmalı, odun ve mumlar hazırlanmalıdır. Evde bir ocak hazır bulunmalı, çünkü elektrikler 21.12.2012′de kablolardan akışını durduracak.
Televizyon ve telefon olmak üzere bir şey çalışmayacak. Karanlık günlerde pencereler kalın siyah örtülerle örtülmeli, onlara bakılmamalı, gözün gördüğü, kulağın duyduğuna inanılmamalı, sokağa çıkılmamalı.
Mecbur kalındığında çok yakın mesafelere çıkılır. Uzak gitmek tehlikelidir, zira kaybolma riski yüksektir.
Bu bilinmeli: objelerden ışığın yansımamasından kaynaklanan sıkı karanlıkta kendi elini görmek bile mümkün olmayacaktır.
Korkmayınız. Kendinizi buna hazırlayın.
7. Güneş ışığı aydınlandıktan sonra şehirlere dönmeye acele edilmemeli, imkan varsa yaza kadar doğada kalınması iyi olacak.
Dünyanın SIFIR HATTAN çıkışı 7 Şubat 2012′de beklenmektedir. O zaman yavaşca elektrikler kısım kısım verilmeye başlayacaktır toplu taşıma araçları da faaliyetine başlayacaklardır.
Martın sonunda Dünya tamamen eski haline gelecektir. Trenler yürüyecek, uçaklar uçacaktır.
8. Dünyanın tüm devletleri, farklı kaynaklardan SIFIR HAT hakkında bilgiler almışlardır, fakat kendi vatandaşlarına yardım ya edemeyecekler, ya da istemeyecekler.
Sivil koruma örgütleri bir şey yapamayacak, zira hiç bir şey çalışmaz olacaktır.
Bu durumda sadece Yaradana güvenin ve de kendinize.
9. Dünyanın SIFIR HAT’tan geçişinden sonra, insanların görüşleri ve yaşamları değişecektir.
Manevi değerler üstün olacaklardır. insanlar ebedi ahlaki ve manevi değerler hakkında düşünür olacak, devletlerde bilim, ahlak, maneviyat, tıp patlak verecektir.
Birey önemli hale gelecektir.
Ve öyle de yeni bir çağın başlangıcı sayılacak bu dönem insanlığın manevi ağırlıklı ilerlemeye koyulduğu bir yeni çağın başlangıcı olacaktır.
21 Aralık'ın bilimsel olarak açıklaması tam olarak şöyle;
- Kuzey Yarım Küre'de en uzun gece, Güney Yarım Küre'de en uzun gündüz yaşanır.
- Kuzey Yarım Küre'de gündüzler, Güney Yarım Küre'de geceler uzamaya başlar.

Bilimsel bilgilerin yanında birde Mayalar'ın tanımlara bakalım. Mayaların yaptığı söylenen açıklamalar günümüzde yok pahasına okunuyor.
Mayalılar, binlerce yıllık dönemlerden oluşan detaylı takvim sistemlerinin bitimi olan 21 Aralık 2012 tarihinin uzun bir çağın sonuna işaret ettiğine inanmaktadırlar. Maya takvimine göre dünya 1 milyon 872 bin günde bir yeni bir çağa geçmektedir.

Mayalar'a göre şu an içinde bulunduğumuz devre beşinci ve son devredir. Bu devir 13.0.0.0.0 tarihinde son bulacaktır. Bu da bizim kullandığımız takvime göre 21 Aralık 2012 tarihine denk gelmektedir.
Bununla birlikte günümüzde kullandığımız takvimde 21 Aralık Cuma gününe gelmektedir. Durum böyle olunca insanlardaki merak bir kat daha artıyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yazdığınız yoruma cevap yazıldığında haberdar olmak için yorum formunun sağ alt köşesinde bulunan E-posta yoluyla abone ol linkine tıklayabilirsiniz.