30 Ocak 2011 Pazar

Var Mı Dünyada Benden Sanssızı

Yorum Bırakın

Onun başına gelenler, “Gözümle görsem inanmam” dedirtecek türden...


BD’nin Florida Eyaleti’nde yaşayan John Wade Agan’ın yaşadıkları inanılır gibi değil... Bir gün sokak ortasında bıçaklandı; bir gün alnına silah dayayan biri soydu; bir gün de aynı anda iki yılan tarafından sokuldu. Bütün bunları atlatan ve hayatta kalmayı başaran John Wade Agan’ı birkaç gün önce de evinin yakınlarında telefonla konuşurken yıldırım çarptı. Bir çocuk babası Agan bu badireyi de ucuz atlattı. Hastaneye kaldırılan Agan, tedavi sonrası taburcu oldu. Kendisini “dünyanın en şanssız adamı” olarak nitelendiren Agan’ın bir başka derdi anlattıklarına bazı kişilerin şüpheyle yaklaşması.
‘KIZIM HEPSİNE ŞAHİT’
Bir kızı olan Agan ise “Kızım Misty başıma gelen her şeye şahit” diyor ve istendiği zaman yalan makinesine girmeye de hazır olduğunu söylüyor. Tabii anlattıklarına bakılırsa şanssız mı yoksa bu kadar olaydan sonra hayatta kaldığı için şanslı mı olduğuna karar vermek zor.0 yorum:

Yorum Gönder

Yazdığınız yoruma cevap yazıldığında haberdar olmak için yorum formunun sağ alt köşesinde bulunan E-posta yoluyla abone ol linkine tıklayabilirsiniz.